Відпочинок у Карпатах влітку

Відпочинок у Карпатах влітку

Напевно, перші асоціації при згадці відпочинку в Буковелі у вас викликає іскристий сніг, який вкриває схили гір, катання на гірських лижах, засніжені смереки, димлячі кухлі з глінтвейном. Але вам також слід знати, що літній відпочинок в Карпатах теж може бути не менш захоплюючим. А головним є те, що тут кожен знайде заняття собі до смаку – і любитель тихого відпочинку з дітьми і любитель екстремального відпочинку, отже, що стосується різноманітності розваг в Карпатах влітку, то він перевершує зимовий відпочинок.

Що ж таїть у собі літній відпочинок у Карпатах

Карпати, як відомо – це система гір, з цієї причини Карпати влітку можуть запропонувати вам все, що стосується гір – підйом на знамениті вершини – Петрос і Говерлу (найвищу гору в Україні) найшикарніші види карпатських долин з блюдцями озер, швидкі гірські річки, в яких можна займатися рафтингом і ловити рибу. Туристи-екстремали мають можливість піднятися в гори на джипах або велосипедах, а з вершин гір можна спуститися на параплані. Також можна зробити прогулянку на конях. Тільки в Карпатах ви зможете забути про задушливий смог мегаполісів, вдихнувши чисте гірське повітря, яке наповнене хвойним ароматом смерек.

Карпати для любителів фольклору

Літній відпочинок в Карпатах буде просто знахідкою для тих, хто любить і цікавиться фольклором. Місцеві жителі є хранителями старовинних гуцульських переказів і легенд. А розказані легенди, вночі біля ватри – багаття пастухів, запам’ятаються вам на все життя. Люди, які люблять архітектуру також будуть у захваті від подорожі в Карпати – дерев’яні колиби, храми, будинки мають самобутні риси, які притаманні архітектурі цього регіону України і є дуже цікавими. У Карпатах влітку проводиться дуже багато фестивалів, відвідавши які ви отримаєте величезну кількість позитивних емоцій. Вам обов’язково слід відвідати сувенірні ринки – ваш власний будинок і будинок друзів прикрасять вироби зі шкіри та дерева, металу і кераміки. Обов’язково привезіть з Карпат вишиванки – сорочки, які вручну вишиті узорами, традиційними для цієї місцевості, і теплі, пухнасті тапочки з овечої вовни. Всі готелі Буковеля вас приймуть, як рідних людей, адже відомо, що тут дуже доброзичливі люди.

Переваги відпочинку в Карпатах

Літній відпочинок в Буковелі – також як і взимку, може бути захоплюючим і веселим. Якщо у вас в планах відвідати Буковель влітку, подихати свіжим повітрям, подивитися на захоплюючі краєвиди гір, поплавати та по засмагати біля великого басейну, тоді Вам до нас, F&B Spa Resort запрошує всіх в гості. Літній відпочинок – це також і незабутній смак страв гуцульської кухні. Приїжджаючи сюди обов’язково спробуйте знаменитий карпатський банош з бринзою  в нашому ресторані «Фомич». Необхідно зауважити, що на відміну від курортів далекого зарубіжжя літній відпочинок в Карпатах не сильно вдарить по Вашому гаманцю, а також вам не потрібні закордонні паспорти та візи.

Карпати – це видовище! Карпати – це екстрим! Карпати – це оздоровлення!

Вам просто не знайти кращого місця для відпочинку влітку!