FAQ

Друзі, спеціально для вас ми підготували список найпопулярніших запитань про наш готельний комплекс та дали на них відповідь.

Незалежно від категорії номеру, у вартість проживання входить відвідування SPA: 4 сауни: хамам, фінська сауна, римська й парова лазні; соляна кімната, кімната відпочинку зі справжнім сіном, багатофункціональний душ, джакузі, відкриті літні тераси з шезлонгами, 2 відкриті басейни, закритий басейн та зона релаксу, дитяча кімната та басейн для діток, тренажерний зал, сніданки та трансфер до витягів (зимовий період).

Дозволяється відпочинок з домашніми улюбленцями (до 5 кг), нараховується додаткове місце 1000 грн.

На території нашого готельного комплексу є 3 басейни: 2 відкриті та 1 закритий, всі з підігрівом, температура води +30 градусів, взимку +32.

  • Закритий басейн – 1.4м (цілосезонний).
  • Відкритий басейн корпусу «Фомич» - 1.5м (цілосезонний)
  • Відкритий басейн корпусу «Бурштин» - 1.5м (дзеркальний) буде працювати до кінця листопаду в залежності від погодних умов.

Для діток у нас є 2 дитячі кімнати, дитячий басейн з підігрівом глибиною 0.5м та невеличка площадка.

Корпус «Бурштин» — новіший, в ньому розташована SPA-зона, у корпусі «Фомич» знаходиться рецепція та відбуваються сніданки за системою «шведський стіл».

Так, послуга "Візит одного дня" — 800 грн з людини, діти до 6 років — безкоштовно, діти віком 6-12р — 400 грн.

Ціни всюди однакові. Можливо, у вас є статус «Дженіус», який гарантує 10-15% знижки на проживання або не вірно вказані дати на одному з джерел.

Так, є!

Подарункові сертифікати на проживання у нас тільки на фіксовані дати. Ви бронюєте номер на певні дати, оплачуєте 100% вартість номеру як тільки кошти надійдуть наш менеджер надішле Вам сертифікат на E-mail.

Подарункові сертифікати на SPA-послуги Ви можете переглянути за посиланням: https://celebrity-spa.com/certificate

У нас мінімальне бронювання складає 2 доби. Бронювання на 1 добу можливе тільки в окремих випадках. За деталями, будь ласка, зателефонуйте у Відділ Бронювання:  +38 (050) 464 33 55, +38 (067) 464 33 55

Так, можна! Вартість оренди складає гриля/мангалу - 275 грн.

Немає вашого запитання?